ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

εορτολόγιο

Από το Blogger.
Πέμπτη 1 Σεπτεμβρίου 2011
Με δύο πρόσωπα παρουσιάστηκε ο Άρης στο χθεσινό φιλικό στη Γραμματικού με αντίπαλο τον τοπικό Αχιλλέα. Στο πρώτο μέρος ήταν νωθρός χωρίς διάθεση και παρότι δημιούργησε ευκαιρίες για γκολ και είχε και δοκάρι η εικόνα του δεν ήταν καθόλου καλή και βρέθηκε να χάνει με γκολ στο τέλος του ημιχρόνου με 1-0.   Στο δεύτερο ημίχρονο η εικόνα της ομάδας άλλαξε, ο Άρης ήταν πάρα πολύ καλός πέτυχε πέντε τέρματα είχε άλλα δύο δοκάρια και δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες για γκολ. Όπως σε όλα τα φιλικά έτσι και σε αυτό αγωνίστηκαν όλοι οι ποδοσφαιριστές, έτσι ώστε να βγουν πιο ασφαλή συμπεράσματα για όλους και ποιοί έχουν προβάδισμα για το αρχικό σχήμα.