ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

εορτολόγιο

Από το Blogger.
Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2011
Την μεγαλύτερη σε έκταση νίκη στον ομιλό του πέτυχε σήμερα ο Όμηρος με αντίπαλο τον Απόλλων Πάργας με σκορ 8-1. Όπως μαρτυρά και το σκορ η διαφορά των ομάδων ήταν μεγάλη και αυτό φάνηκε από την αρχή αφού στο ημίχρονο το σκορ ήταν 5-0. Πέντε τέρματα πέτυχε ο Λαγός, δύο ο Κόκκαλης και ένα ο Παπανικολάου. Για την Πάργα μείωσε στις καθυστερήσεις ο Νταής. Στο σημερινό παιχνίδι υπήρχε και ένα αρνητικό στοιχείο αφού ο Λαγός σε ανατροπή του μέσα στην περιοχή, αντίκρυσε την κίτρινη κάρτα για θέατρο και θα απουσιάσει από το επόμενο παιχνίδι με το Νυδρί εκτός έδρας αφού συμπλήρωσε τέσσερις κίτρινες. Επίσης δεν θα συμμετέχει ο Τζαμαλής που παρουσιάζετε αύριο στο Μεσολόγγι όπως και ο Τσαγιάννης ο οποίος στο παιχνίδι με την Πρέβεζα έπαθε ρήξη χιαστού και χάνει το υπόλοιπο της σαιζόν.